Wszystkie jesteśmy spiskiem Michnika

Pod apelem „Nie mój strajk” (o którym informowałyśmy Was wcześniej) krakowska Fundacja im. Piotra Skragi zbiera nie tylko podpisy swoich zwolenników, ale także ich dane osobowe.

Autorów nie zadowala najwyraźniej dotychczasowy zasięg akcji, bo agitację prowadzą także za pomocą mailowego spamu. Dziewuchy wysyłają nam zrzuty ekranów ze swoich skrzynek mailowych, na które spływają listy podpisane Małgorzata Owczarska (wysłane z adresu kontakt@piotrskarga.net). W treści maila czytamy między innymi, że „rozhisteryzowane i wulgarne uczestniczki” czarnych protestów zabierają rzekomo głos w imieniu „wszystkich polskich kobiet”, a towarzyszy im „kampania dezinformacyjna” w mediach. Może nie wiecie, ale zdaniem Pani Owczarskiej, uczestnicząc w protestach — „nakręcacie spiralę złych emocji”, bo „Polki wcale nie popierają czarnego protestu”.

Mamy więc do czynienia nie tylko z pomówieniami i inwektywami, ale równiez z podwójnym standardem — jak widać uczestniczki protestów nie reprezentują WSZYSTKICH Polek, bo Polki reprezentuje przecież… tylko Pani Owczarska i sygnatariuszki apelu. Cały tekst możecie przeczytać na załączonej grafice.

#czerwonakartka od #dziewuchydziewuchom dla Fundacji im. Piotra Skargi — za manipulację faktami, natarczywą agitację, tanią grę na emocjach i prowokowanie konflktów między kobietami.

Jedno jest pewne: bez względu na poglądy WSZYSTKIE jesteśmy Polkami i KAŻDA z nas ma takie samo prawo reprezentować nasz kraj. Nikt nie oczekuje, że będziemy się we wszystkim zgadzać, bo nie na tym polega demokracja. Ale w naszych relacjach chcemy kierować się przede wszystkim wzajemnym szacunkiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*